Forum «Flori-si-Plante.ro»
Discutii utile despre flori si plante
 
Acum este 28 Mar 2024 21:33




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 19 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 04 Sep 2008 15:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2007 18:46
Mesaje: 4840
P.S. I Love You - Super filmul. Mi-a placut enorm. Juma' de film am bocit de atata romantism, si juma' de film am ras . :P Merita vazut.

What Happens In Vegas - o comedie super-draguta cu Ashton Kutcher si Cameron Diaz. Am ras de m-am prapadit si mi-a placut mult. Dar e si romantic putin. Foarte dragutel filmul. Vi-l recomand. :wink:

Nim's Island - mi-a placut mult. In special cum a jucat Jodie Foster. E super-talentata. Iar insula e chiar feerica.

The Other Boleyn Gorl - Un film istoric despre regele Henry al Anglei. Foarte dragut, cu niste decoruri deosebite, haine deosebite, intriga, poveste de dragoste, ambitie exagerata ... foarte frumos. :wink:

Kung Fu Panda - Super-animatie. Cand ma gandesc la film inca ma doare burta de la atata ras. :P

Love in the time of cholera - ecranizarea romanului celebru Dragoste la vremea holerei si chiar mi-a placut mult. :wink: Mi-a placut si cartea si filmul a fost deosebit.

You don't mess with the Zohan a fost dragutel, amuzant in unele parti, dar se putea mult mai bine. Adam Sandler (cred ca el e acotrul) a facut filme de comedie mult mai reusite. Si mi se pare ca au fost muult prea multe aluzii detestabil ...

The Mummy Tomb of the Dragon Emperor - interesant. Dar parca nu la fel de stralucit ca celelalte filme din aceiasi serie.

Wanted cu Angelina Jolie nu mi-a placut deloc. Parca alte filme cu ea au fost mai reusite.

The Love Guru si am ras teribil. Actoru' asta Myke Meyers nu e intreg la mine. :lol: :lol:

_________________
Adoptă un "Ş" - scrie cu diacritice - fii mândru de limba română, şi nu de limba romana.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 24 Sep 2008 10:10 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 06 Sep 2007 23:11
Mesaje: 51
Localitate: targu-mures
ratatouille-animatie cu un soricel bucatar,foarte dragut...
daca va instalati strongdc++ veti avea acces la orice film va doriti pe baza de share -a impartii-


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 24 Sep 2008 11:09 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2007 18:46
Mesaje: 4840
Si torrentele sunt o sursa buna de descarcat filme. Ce este important insa, viteza cu care se descarca si conexiunea la Internet . :roll:
Si ca tot veni vorba de Strong DC ++ este bine sa aveti adrese de huburi din aceiasi localitate cu voi. In felul acesta viteza de descarcare si conexiunea sunt mai bune . Pentru cei din Timisoara va recomand un anumit hub, se numeste ATCO & VIOLET PASSION, care are multi useri si o viteza de descarcare foarte buna. Adresa este : hub.atco.ro

_________________
Adoptă un "Ş" - scrie cu diacritice - fii mândru de limba română, şi nu de limba romana.


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Oct 2008 09:03 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970 03:00
Mesaje: 6726
Localitate: Bucuresti
Nu stiu daca urmariti serialul Henric al VIII-lea. Filmul este extraordinar din toate punctele de vedere, moment istoric, atmosfera, actori de exceptie. Muzica divina.
Merita 1 ora pe saptamana sa ne rapim din timp pentruz a-l urmari.

_________________
www.flori-si-plante.ro


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 19 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Copyright © 2008 www.flori-si-plante.ro      
Folosirea oricarui material de pe acest site fara acordul scris al detinatorului este strict interzisa.

 
vizitatori de la 1.08.2001