Forum «Flori-si-Plante.ro»
Discutii utile despre flori si plante
 
Acum este 29 Mar 2024 00:55




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 17 Mar 2009 11:00 
Neconectat

Membru din: 21 Ian 2009 12:01
Mesaje: 19
Admin,am spus ca metoda de postare a pozei sa fie la fel si nu forumul...:) si,crede-ma..m-am inflamat tocmai aici din acest motiv,dar mi-a trecut repede,asa ca imi cer iar scuze ca am fost sincera.
De fapt toata zdroaba mea a venit in urma mailului primit in care mi se spune ca daca nu mai postez pot sa ma retrag...asa ca fiind site cu poze si eu pasionata de acestea...ma intelegi ,nu?
In plus sunt aproape sigura ca voi avea nevoie de sfaturile voastre si de experienta pusa aici pe forum,deci nu vreau sa ma retrag.Multumesc pentru intelegere :)


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 17 Mar 2009 12:47 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970 03:00
Mesaje: 6726
Localitate: Bucuresti
Elisa scrie:
Admin,am spus ca metoda de postare a pozei sa fie la fel si nu forumul...:) si,crede-ma..m-am inflamat tocmai aici din acest motiv,dar mi-a trecut repede,asa ca imi cer iar scuze ca am fost sincera.
De fapt toata zdroaba mea a venit in urma mailului primit in care mi se spune ca daca nu mai postez pot sa ma retrag...asa ca fiind site cu poze si eu pasionata de acestea...ma intelegi ,nu?
In plus sunt aproape sigura ca voi avea nevoie de sfaturile voastre si de experienta pusa aici pe forum,deci nu vreau sa ma retrag.Multumesc pentru intelegere :)


Acum chiar nu mai inteleg eu :furios:
Bun, problema cu inserarea fotografiilor s-a lamurit, am inteles ca este greu dar exista varianta cea mai simpla aceea cu link-ul pentru cei carora li se pare greu sa urmeze instriuctiunile date.

Dar, cine ti-a trimis mail cu indemnul de a posta pe forum, altfel sa te retragi?
Acest lucru nu l-am impus nici unui membru al forumului, nu indemn pe nimeni sa scrie pe forum.
Fiecare e liber sa scrie cand doreste, cand crede ca are ceva de spus referitor la flori si plante sau cand considera ca poate da un sfat cuiva.
Cu respectarea celor cateva puncte din regulament. Atat.

Nu mi-am schimbat punctele de vedere.
administrator scrie:
2. Fiecare forum are regulile lui, de aceea la inscriere cititi regulile, reguli care sunt specifice fiecarui forum. Daca sunt pe placul vostru mergeti mai departe daca nu cautati ceea ce credeti ca vi se potriveste.
4. Fiecare este liber sa frecventeze orice forum si sa posteze unde se simte in largul lui. Aici nimeni nu este obligat sa scrie, daca simtiti nevoia sa postati, este alegerea voastra.
7. Nu in ultimul rand doresc sa multumesc celor care ma inteleg, care au postat lucruri frumoase si interesante, si celor care viziteaza forumul.


As mai adauga ca este alegerea vostra si la inscrierea pe acest forum, nu cred ca cineva a fost indemnat sa se inscrie.

Ca o concluzie finala Elisa, nu stiu cine ti-a cerut sa postezi pe forum, daca nu, sa te retragi. Poate ma lamuresti si pe mine.

_________________
www.flori-si-plante.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 20 Mar 2009 09:34 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970 03:00
Mesaje: 6726
Localitate: Bucuresti
Din pm-ul primit de la Elisa am inteles ca de fapt mail-ul despre care vorbea, era o Notificare la unul din topicurile la care Elisa a posta si a bifat optiunea ca doreste sa primeasca notificare.
Dupa cum bine stie toata lumea in Notificare sub nici o forma nu se cere ceea ce Elisa a scris.
Aceste Notificari nu sunt trimise de administrator, ele se genereaza si transmit automat in urma solicitarii user-ului respectiv care a bifat casuta de primire a notificarii.
Rugamintea mea Elisa este ca inainte de a scrie ceva pe forum, sa citesti cu atentie ceea ce primesti, cele scrise in graba si la nervi nu duc la nimic bun.
Din contra pot aduce neplaceri si uimiri.
Mi-ar place sa stiu ca te-ai lamurit, pentru ca ai primit raspuns si pe pm. Citeste-l te rog, la fel si Notificarea, cu atentie.

_________________
www.flori-si-plante.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Ian 2010 18:17 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 27 Dec 2007 20:41
Mesaje: 664
Localitate: Arad
Uaaau , m-am speriat ieri la mine nu a mers forumul dupa o zii de munca si singuratate seara acasa ,azi am sarit de bucurie ca a intrat din nou . :lol:


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Ian 2010 19:09 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970 03:00
Mesaje: 6726
Localitate: Bucuresti
simandanca scrie:
Uaaau , m-am speriat ieri la mine nu a mers forumul dupa o zii de munca si singuratate seara acasa ,azi am sarit de bucurie ca a intrat din nou . :lol:


Tu te-ai speriat Anca, iar eu sunt contrariata :shock: .
Nu va povestesc ca iar ma enervez.
Incidentul s-a remediat.
Va rog sa primiti scuzele mele pentru intreruperea nedorita.

Multumesc celor care m-au contactat nestiind ce s-a intamplat.

Sincer ma bucur ca aici puteti gasi un pic de relaxare si Forumul va este un prieten care este aici mereu pentru voi.

Va multumesc :buchet:

_________________
www.flori-si-plante.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Ian 2010 21:27 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 07 Sep 2007 20:36
Mesaje: 1692
Localitate: Bucuresti
Ce bine ca merge :sunt aici: s-a rezolvat repede Admin :pentru tine:

_________________
http://s151.photobucket.com/albums/s150/episcia/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Ian 2010 22:11 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Mai 2009 14:25
Mesaje: 209
Localitate: serbia
si eu ma-m speriat :.poftim?
ce bine ca merge :sunt aici: :Multumesc: admin

_________________
codruta


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 25 Ian 2010 22:19 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 01 Ian 1970 03:00
Mesaje: 6726
Localitate: Bucuresti
Mai mult de 1 zi jumatate :sick: , nu mi s-a parut prea repede Floare mica :pupici: .
Iar jumatatea de astazi a fost foarte stresanta.
In fine, cand totul se termina, spui bine ca s-a rezolvat si nu a tinut mai mult.

Codruta, ma bucur ca suntem din nou impreuna :buchet:

_________________
www.flori-si-plante.ro


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 26 Ian 2010 03:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 24 Mar 2008 02:31
Mesaje: 258
Localitate: CA
ptiu, ce m-am speriat si eu!! :o eram cu gandul sa incerc alt comp.
am crezut ca mi s-a interzis accesul pe cont...si nu-mi dadeam seama de ce! :hi: :furios: dar totul e bine cand se termina cu bine! :buchet:

_________________
albumul meu:

http://s152.photobucket.com/albums/s168/aveflori/?


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Copyright © 2008 www.flori-si-plante.ro      
Folosirea oricarui material de pe acest site fara acordul scris al detinatorului este strict interzisa.

 
vizitatori de la 1.08.2001